29 sierpnia 2020 21:25 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1 września 2020r. o godz. 8.00 w Kościele Parafialnym w Ciachcinie odbędzie się msza święta inaugurująca  rok szkolny 2020/21 z  udziałem pocztu sztandarowego.

O godz. 9.00- na boisku szkolnym (tartanowym) uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego z udziałem dyrekcji szkoły i nauczycieli.

(W razie opadów deszczu – tylko spotkania w salach z wychowawcami).

9.15.- przejście uczniów z wychowawcami do sal.

W związku z epidemią COVID-19 na teren szkoły mogą wejść tylko rodzice uczniów klasy pierwszej:

- zachowując dystans, o który dba rodzic, wynoszący 1,5 m od kolejnego opiekuna z uczniem oraz od pracowników szkoły,

- gdy uczeń i rodzic nie mają objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji domowej,

- rodzice obowiązkowo stosują środki ochronne: osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk.

Od dnia 2 września 2020r. szkoła pracuje wg ,, Procedur funkcjonowania szkoły w czasie pandemii”.